Müşterilerin Tasarımcılardan Takı Almasını Sağlayan Nedir?

aksesuar

Belirli tasarımcıları seçmenize ne sebep oluyor? Satın aldığın şeyi neden satın alıyorsun?

1 — Harika fotoğraflar: Birçok insan buna yanıt verdi ve bu aslında oldukça şaşırtıcıydı. İnsanlar mücevherlerin iyi fotoğraflandığını görmek istiyor. Tüm açılar. El, boyun, bilek veya kulakta. Bu yıl kuyumculuk işiniz için geliştirmek istediğiniz bir yön varsa – fotoğrafçılığınızı yükseltin!

2 — Tasarımın kendisi: benzersiz olmalı, süper moda olmamalı ve bir fabrikada üretilen bir şey olmamalıdır. İnsanlar özel yüzeyleri ve dokuları sevdiklerini ve el yapımını sevdiklerini belirttiler. Kutunun dışında düşünme.

3 — Özgünlük: Bu, yanıtlarda ortaya çıkmaya devam eden bir anahtar kelimeydi.

4 — Kalite: Bir diğer önemli bileşen kalitedir ve el yapımı sık sık bahsedilirdi. İnsanlar, bir ömürden daha uzun süreceğini bilerek ve yatırım yaparak güvenebilecekleri mücevherleri isterler.

5 — Kişisel dokunuşlar: Bununla, bir mücevher parçasının, gördüğünüzde onu hangi tasarımcının yarattığını tam olarak bildiğiniz parçalarını kastediyorum. Kefaletlerinizi belirli bir şekil veya boyutta mı yapıyorsunuz? Tüm parçalarınızı imza dokunuzla mı bitiriyorsunuz? Bitmiş parçanız SİZİ yansıtıyor mu yoksa başka bir tasarımcı için karıştırılabilir mi?

6 — Bir kişi olarak tasarımcı: bu en iyi yanıt değildi ama bunun farklı yinelemelerini gördüm. İnsanlar, satın aldıkları mücevher tasarımcılarıyla etkileşim kurmak ve bir bağ hissetmek isterler. İster tamamen stil odaklı olsun, ister sürdürülebilirlik faktörü olsun, estetiklerinin hizalanmasını istiyorlar. Tasarımcı için belirli yönler önemliyse, bunlar çekecekleri müşteri türleridir.

7 — Renk kullanımı: İnsanlar renkli değerli taşların orijinal bir şekilde kullanıldığını görmek isterler. Taşları bir araya getirmek, ustalaşması çok özel bir yetenek gerektiren bir sanattır. Baştan (büyük bir mücevher şovuna erişime sahip olmak ve ne alacağını bulmak) bitirmek (bir takı tasarlamak ve oluşturmak) için kendilerini gerçekten denemeden bunu fark edemezler.

8 — Giymesi kolay: konfor anahtardır, ancak bu bileşenin tek yönü bu değildir. İnsanlar, tasarımcıların halihazırda giydikleri şeylerle işlev görebilecek mücevherler yaratmalarını isterler… diğer tasarımcı parçaları ve antika mücevherlerle karıştırabilecekleri, eşleştirebilecekleri ve katmanlayabilecekleri bir şey.

9 — İyi web sitesi: Mücevherleri sergileyen, kolay gezinme ve daha fazlasını öğrenmek için okuyabileceğimiz bölümlerle güzel bir web sitesine sahip olmak önemlidir.

10 — Uzun Ömür: Hem mücevherin kendisi hem de bir marka olarak tasarımcı. Mücevheri taktığımız kadar parçayı yapmak konusunda da tutkulu birini istiyoruz. İnsanlar bir gün burada olan ve ertesi gün giden bir markayı giymek istemezler. Mücevher konuşma açısından, parçanın hem kalite hem de stil açısından dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.